Alp A. Arditi aile varlıklarının yönetimi, uluslararası yatırım ürünleri, bu ürünlerin yapılandırılması ve analizi konusunda yoğun bilgi birikimine sahiptir ve aile varlıklarının yönetimi konusunda Servo Capital'in çözüm ortağıdır.

 

Alp A. Arditi ek olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde yerleşik olmayan Amerika Birleşik Devletleri ("ABD") vatandaşlarına Streamline süreci hakkında da danışmanlık yapmaktadır.

 

2002 ve 2012 yılları arasında, 10 sene, Credit Suisse Bankasının Cenevre ve İstanbul ofisleri'nin özel bankacılık birimlerinin çeşitli bölümlerinde çalışmıştır.

 

Alp A. Arditi, Credit Suisse Bankası öncesi, 1997 ve 2002 seneleri arasında, 5 sene, JP Morgan Bankasının para piyasaları bölümünde Hazine Müdür yardımcısı olarak çalışmıştır. 

 

Türkiye'ye dönmeden önce, ABD Şikago Borsasında işlem yapma yetkisi olan Mercury Trading'de, Trader Yardımcısı olarak görev almıştır.

 

Alp A. Arditi ABD, Şikagodaki Roosevelt Universitesi  İşletme Lisans derecesine sahiptir ve okul vakfı Yönetim Kurulunda da öğrenci temsilcisi olarak görev yapmıştır.

Alp A. Arditi

Kıdemli Danışman

 

Aile Ofisi Danışmanlığı